print Hondenschool Lingewaard Debutanten  :  Vast Parcours 1
Zo 13-3-2016:  Debutanten Wedstrijd Lingewaard Keurmeester : Dhr. Rudie Mauriks
Deze pagina is 287 keer bekeken sinds 13-3-2016 19:24 SPT / MPT : 46 / 69 sec. ( 123 m, 2.67 m/sec)
Pl Snr Naam Handler Tijd W-A-F Score Opm Ras Speed Lic.Nr.
1 35   Ripley Laura Lancee 28.62 0-0-0 0.00 Parson Russell Terriër (Teef) 4.30 m/s
2 3   Tess Claudia Brouwers 31.34 0-0-0 0.00 border collie (Teef) 3.92 m/s
3 1   Sproet Audrey Theunissen 31.90 0-0-0 0.00 kruising border collie x engelse springer spaniel (Teef) 3.86 m/s
4 22   Mexx Simone Hondeveld 33.24 0-0-0 0.00 border collie (Reu) 3.70 m/s
5 14   Zoe Mirjam Gerritsen 34.36 0-0-0 0.00 -- (-) 3.58 m/s
6 39   Celly Ginger Huijzer 40.00 0-0-0 0.00 -- (-) 3.08 m/s
7 37   Quattro Maartje Wilhelm 40.50 0-0-0 0.00 -- (-) 3.04 m/s
8 11   Memphis Maartje de Wit 37.60 1-0-0 5.00 Australian Shepherd (Reu) 3.27 m/s
9 29   Nym Renee Jonker 39.42 1-0-0 5.00 -- (-) 3.12 m/s
10 2   Demy Marloes Dullaart 40.63 1-0-0 5.00 Poedel, Standaard (Zwart) (Teef) 3.03 m/s
11 4   Yara Judith van der Veen 45.40 0-0-1 5.00 -- (-) 2.71 m/s
12 31   Cassie Ginger Huizer 31.00 0-0-2 10.00 -- (-) 3.97 m/s
13 28   Milan Wendy Scheers-Dikstaal 34.96 1-0-1 10.00 -- (-) 3.52 m/s
14 33   Joy Anita van Dijk 49.56 2-0-0 13.56 -- (-) 2.48 m/s
15 20   Sky Shareen Craenmehr 26.32 0-0-3 15.00 -- (-) 4.67 m/s
16 38   Puk Monique Buchinhoren 38.80 1-0-2 15.00 -- (-) 3.17 m/s
5   Timo Nick Huntelerslag --- Disk border collie (Reu)
6   Zus Anja Smit --- Disk Australian Kelpie (Teef)
7   Roah Danielle Schonewille --- Disk Duitse Herdershond (-)
8   Eelke Joke Nagelkerken --- Disk -- (-)
9   Sepp Sabrina v.d. Kraats --- Disk -- (-)
12   Djamila Reina Cominotto - Roerink --- Disk Briard (Teef)
13   Skye Chantal Poel --- Disk Schotse Herdershond, Langhaar (Reu)
15   Lhinn Marjolein van den Broeke --- Disk Belgische Herdershond, Tervuerense (Teef)
16   Jessy Lisanne Overbeek --- Disk -- (-)
17   Day Agnes Tiesnitsch --- Disk Belgische Herdershond, Groenendaeler (Teef)
18   Victor Danielle Petersen --- Disk -- (-)
19   Jillz Danny Korsten --- Disk -- (-)
21   Bentley Pedro de Wit --- Disk -- (-)
23   Bregje Femke Kruijssen --- Disk -- (-)
24   Mila Anouk Swart --- Disk -- (-)
25   Barry Claudia Engelen --- Disk Dwergschnauzer, Zwart met zwarte ondervacht (Reu)
26   Noah Joshua Willemsen --- Disk -- (-)
27   Mika Thijs Hoogeveen --- Disk Shetland Sheepdog (Reu)
34   Kibo Conny van Dongen --- Disk Cairn Terriër (Teef)
36   Ukje Mijntje Zaat --- Disk Cairn Terriër (Teef)
42   Luna Laura van Duijnen --- Disk -- (-)
48   Raya Marjolein Harders --- Disk -- (-)
Powered by Agility Pro® v2.00 ©www.LHBsystems.nl  -- 1508 user(s) online --