print Hondenschool Lingewaard Debutanten  :  Jumping
Zo 13-3-2016:  Debutanten Wedstrijd Lingewaard Keurmeester : Dhr. Rudie Mauriks
Deze pagina is 281 keer bekeken sinds 13-3-2016 19:24 SPT / MPT : 36 / 54 sec. ( 102 m, 2.83 m/sec)
Pl Snr Naam Handler Tijd W-A-F Score Opm Ras Speed Lic.Nr.
1 38   Puk Monique Buchinhoren 23.06 0-0-0 0.00 -- (-) 4.42 m/s
2 11   Memphis Maartje de Wit 24.80 0-0-0 0.00 Australian Shepherd (Reu) 4.11 m/s
3 12   Djamila Reina Cominotto - Roerink 29.62 0-0-0 0.00 Briard (Teef) 3.44 m/s
4 36   Ukje Mijntje Zaat 39.20 0-0-0 3.20 Cairn Terriër (Teef) 2.60 m/s
5 20   Sky Shareen Craenmehr 24.10 0-0-1 5.00 -- (-) 4.23 m/s
6 1   Sproet Audrey Theunissen 29.34 1-0-0 5.00 kruising border collie x engelse springer spaniel (Teef) 3.48 m/s
7 9   Sepp Sabrina v.d. Kraats 30.72 1-0-0 5.00 -- (-) 3.32 m/s
8 14   Zoe Mirjam Gerritsen 30.96 1-0-0 5.00 -- (-) 3.29 m/s
9 48   Raya Marjolein Harders 34.54 1-0-0 5.00 -- (-) 2.95 m/s
10 2   Demy Marloes Dullaart 35.40 1-0-0 5.00 Poedel, Standaard (Zwart) (Teef) 2.88 m/s
11 28   Milan Wendy Scheers-Dikstaal 40.32 1-0-0 9.32 -- (-) 2.53 m/s
12 7   Roah Danielle Schonewille 40.54 1-0-0 9.54 Duitse Herdershond (-) 2.52 m/s
13 23   Bregje Femke Kruijssen 38.86 1-0-1 12.86 -- (-) 2.62 m/s
14 37   Quattro Maartje Wilhelm 45.34 1-0-0 14.34 -- (-) 2.25 m/s
15 3   Tess Claudia Brouwers 47.86 2-0-0 21.86 border collie (Teef) 2.13 m/s
16 29   Nym Renee Jonker 52.76 2-0-0 26.76 -- (-) 1.93 m/s
4   Yara Judith van der Veen --- Disk -- (-)
5   Timo Nick Huntelerslag --- Disk border collie (Reu)
6   Zus Anja Smit --- Disk Australian Kelpie (Teef)
8   Eelke Joke Nagelkerken --- Disk -- (-)
13   Skye Chantal Poel --- Disk Schotse Herdershond, Langhaar (Reu)
15   Lhinn Marjolein van den Broeke --- Disk Belgische Herdershond, Tervuerense (Teef)
16   Jessy Lisanne Overbeek --- Disk -- (-)
17   Day Agnes Tiesnitsch --- Disk Belgische Herdershond, Groenendaeler (Teef)
19   Jillz Danny Korsten --- Disk -- (-)
22   Mexx Simone Hondeveld --- Disk border collie (Reu)
24   Mila Anouk Swart --- Disk -- (-)
25   Barry Claudia Engelen --- Disk Dwergschnauzer, Zwart met zwarte ondervacht (Reu)
27   Mika Thijs Hoogeveen --- Disk Shetland Sheepdog (Reu)
34   Kibo Conny van Dongen --- Disk Cairn Terriër (Teef)
35   Ripley Laura Lancee --- Disk Parson Russell Terriër (Teef)
42   Luna Laura van Duijnen --- Disk -- (-)
Powered by Agility Pro® v2.00 ©www.LHBsystems.nl  -- 1307 user(s) online --