print KC Arnhem e.o. 1e graad Large  :  Vast Parcours 2
Za 24-8-2019:  KC Arnhem Keurmeester : Dhr. Jan Sprij
Deze pagina is 42 keer bekeken sinds 28-8-2019 19:33 SPT / MPT : 52 / 78 sec. ( 182 m, 3.50 m/sec)
Pl Snr Naam Handler Tijd W-A-F Score Opm Ras Speed Lic.Nr.
1 37   Yaparoos Bang T Patrick Driessen 32.67 0-0-0 0.00 U Australian Kelpie (Teef) 5.57 m/s
2 51   S!oux Suzanne Klaus 36.11 0-0-0 0.00 U Border Collie (Reu) 5.04 m/s
3 7   Jaina Petra Dil 40.21 0-0-0 0.00 U belgische herdershond, mechelse (Teef) 4.53 m/s
4 42   Tarja Agnes Tiesnitsch 40.59 0-0-0 0.00 U Belgische Herdershond, Tervuerense (Teef) 4.48 m/s
5 16   Rifka Janette Thomassen 42.28 0-0-0 0.00 U working kelpie (Teef) 4.30 m/s
6 44   Nino Lindsay van den Bossche 43.76 0-0-0 0.00 U vizsla x australian shepherd (Reu) 4.16 m/s
7 23   Senna Floor Driessen 44.26 0-0-0 0.00 U Australian Shepherd (Teef) 4.11 m/s
8 57   Mylo Davy Ketels 31.42 0-0-1 5.00 Border Collie (Reu) 5.79 m/s
9 48   Fan Peter Assendorp 37.01 1-0-0 5.00 Border Collie (Reu) 4.92 m/s
10 30   Chupa Jacqueline Zomer 37.03 1-0-0 5.00 bordercollie (Teef) 4.91 m/s
11 31   Fristi Lisanne Zandvliet 37.82 0-0-1 5.00 Border Collie (Teef) 4.81 m/s
12 22   Perro Ton van Nimwegen 42.57 0-0-1 5.00 Schotse Herdershond, Langhaar (Reu) 4.28 m/s
13 40   Scott Marijn Verbaant 33.98 0-0-2 10.00 Border Collie (Reu) 5.36 m/s
14 17   Funky Rob Balt 45.00 0-0-2 10.00 Border Collie (Reu) 4.04 m/s
15 46   Tessa Maarten Neumann 45.60 1-0-1 10.00 belgische herdershond, mechelse (Teef) 3.99 m/s
16 36   Sjors Jolanda Hermeling 50.15 0-0-2 10.00 australian shepherd (Reu) 3.63 m/s
17 50   Brittanie Jacqueline Hoekstra 51.32 1-0-1 10.00 Belgische Herdershond, Groenendaeler (Teef) 3.55 m/s
18 38   Mojo Sophia van Strien 53.54 1-0-1 11.54 Border Collie (Reu) 3.40 m/s
19 18   Kailey Yvonne Dozeman 59.45 0-0-1 12.45 Australian Shepherd (Teef) 3.06 m/s
20 21   Marley Janny de Ruijter 36.21 0-0-3 15.00 belgische herdershond, mechelse (Teef) 5.03 m/s
21 10   Pluto Ineke Righolt 43.10 1-0-2 15.00 Border Collie (Reu) 4.22 m/s
22 12   Eagan Thirza van Houten 43.50 0-0-3 15.00 Border Collie (Reu) 4.18 m/s
23 53   Sammy Jacquelien Woerdman 57.62 1-0-1 15.62 Belgische Herdershond, Tervuerense (Reu) 3.16 m/s
1   Rossi Ariena vd Veen --- Disk Border Collie (Reu)
2   Lente Yvon Provoost --- Disk Portugese Waterhond (Teef)
4   McCloud Annemieke Bolderman --- Disk Border Collie (Reu)
8   Donder Leendert Tolsma-Wignand --- Disk Border Collie (Reu)
9   Doxy Nienke Schmitz --- Disk labradoodel (Teef)
11   Spammer Henny Groos --- Disk Border Collie (Reu)
13   Jip Iris Folbert --- Disk Border Collie (Reu)
14   Lucifer Patrick Driessen --- Disk Australian Kelpie (Reu)
15   Myla Mariska Kantelberg --- Disk Border Collie (Teef)
19   Khan Jan Klein --- Disk Belgische Herdershond, Tervuerense (Reu)
24   NOYTCB Logic Danielle Boshouwers --- Disk Border Collie (Teef)
25   Mex Anna Verkerk --- Disk kruising (Teef)
26   Xtreme Bianca Sanstra --- Disk Border Collie (-)
27   Renee Marieke Bolten-Hollander --- Disk Duitse Herder (Teef)
29   Storm Masja Mulder --- Disk Border Collie (Reu)
32   Flash Corrie van Zon --- Disk Belgische Herdershond, Groenendaeler (Reu)
33   Jack Femke Ekkebus --- Disk Border Collie (Reu)
34   Charlie Marloes Dullaart --- Disk Border Collie (Reu)
35   SPAM Marieke Timmer --- Disk Border Collie (Reu)
39   Gioia Janet Zeeuw --- Disk Border Collie (Teef)
41   Ylva Gineke Los --- Disk Belgische Herdershond, Tervuerense (Teef)
43   Jip Ellie Cramers --- Disk border collie x australian shepherd (Reu)
45   Ayla Emily Heemsbergen --- Disk Australian Shepherd (Teef)
47   Kate Linda Hulsbeek --- Disk Border Collie (Teef)
52   Rafi Ton van Nimwegen --- Disk Schotse Herdershond, Langhaar (Reu)
54   NOYTCB Blast Danielle Boshouwers --- Disk Border Collie (Teef)
55   Higgs Cindy van Dolder --- Disk Border Collie (Reu)
58   Juggie Ton Gruijters --- Disk Belgische Herdershond, Tervuerense (Teef)
59   Jake Chantal Poel --- Disk Border Collie (Reu)
Powered by Agility Pro® v2.00 ©www.LHBsystems.nl  -- 1318 user(s) online --